Συνάντηση με τον γνωστό επιχειρηματία και Πρόεδρο της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης Αθήνας Κρις Σπύρου, είχε την Παρασκευή στη Λυγαριά η εκπαιδευτικός και εν δυνάμει υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος Παναγιώτα Μανταλιά.
Ο Ελληνοαμερικανός επιχειρηματίας δέχθηκε πρόσκληση από την Παναγιώτα Μανταλιά να επισκεφθεί το γυμνάσιο Μουζακίου, καθώς φοίτησε σε μια τάξη στο σχολείου αυτό, προτού αναχωρήσει για την Αμερική.
Μάλιστα όταν ο Κρις Σπύρου έμαθε ότι η Μανταλιά θα είναι υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος, της έδωσε χρήσιμες και σημαντικές συμβουλές για να οδηγηθεί στην σίγουρη εκλογή της. Για να δούμε αν θα βγει αληθινός…