Ευχαριστήριο του ΑΣ Μετέωρα 07/05/2023 Αθλητικά Δημήτρης Παδιός Η Διοίκηση του ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ευχαριστεί τον Άγγελο Μπανά και την Ελένη Κουβελά, ιδιοκτήτες του εστιατορίου «GREAT» στην πλατεία Δημουλά στην Καλαμπάκα, για την προσφορά γεύματος στην ομάδα πριν το χθεσινό μεγάλο τελικό. Ειδήσεις σήμερα O Kώστας Μαράβας εκκλησιάστηκε στον Ιερό Ναό της Αγίας Παρασκευής ΣτουρναρέικωνΣυγκροτήθηκαν εννιά θεματικές επιτροπές της ΠΕΔ ΘεσσαλίαςΠεριφέρεια Θεσσαλίας | Ψεκασμοί για τον δάκο Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο trikalain.gr